ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 26/11/2021
ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΗΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Αγαπητοί γονείς,

Όπως γνωρίζετε, η ετήσια συνδρομή είναι το μόνο τακτικό έσοδο του Συλλόγου, χάρις στο οποίο μπορούμε να ανταπεξέλθουμε στις δραστηριότητες των παιδιών και στις ανάγκες του σχολείου για την καλύτερη λειτουργία του. Περιμένουμε λοιπόν από όλους σας να ανταποκριθείτε σε αυτό το κάλεσμα για την οικονομική ενίσχυση του Συλλόγου, γνωρίζοντας από το παρελθόν ότι πάντα αυτά τα χρήματα επιστρέφονται στα παιδιά μας με πολλαπλάσιο όφελος.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου λαμβάνοντας υπόψη και φέτος την δύσκολη οικονομική συγκυρία αποφάσισε τη διατήρηση της συνδρομής στα 10 ευρώ για ένα παιδί και στα 15 ευρώ για δύο ή περισσότερα παιδιά.

Λόγω της δύσκολης κατάστασης και ένεκα των τηρούμενων μέτρων είναι δύσκολη τόσο η δική μας παρουσία στο σχολείο, όσο και η δική σας. Και φέτος θα εξυπηρετήσει στην διαδικασία ο κ. Ζουμπλιός και τον ευχαριστούμε θερμά. Μπορείτε να στέλνετε με τα παιδιά σας τα χρήματα να τα δίνουν στον κ. Ζουμπλιό, και μετά εμείς θα του δίνουμε τις αποδείξεις για να τις δώσει στα παιδιά.
Σας ευχόμαστε υγεία, καλή δύναμη και καλή σχολική χρονιά στα παιδιά μας.

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων