Α/ΑΟνοματεπώνυμοΘητεία
1. Αθανασιάδης Γεώργιος 6/1932-9/1938
2. Φιλιππάτος Θεοδοσίος 10/1938-7/1959
3. Κωνσταντέλλος 7/1959-2/1960
4. Καρούνος Γεώργιος 3/1960-9/1962
5. Βρεττός Τριάρχης 9/1962-1967 (;)
 6.  Παπαναστασόπουλος Θεόδ.  
7. Τσιγκούνης Αλέξανδρος (;) -9/1971
8. Δρακοντού Ευαγγελία 7/1970-9/1971
9. Χωματάς Ελευθέριος 1970-
10. Κανελλακόπουλος Ιω. 9/1971-11/1973
11. Σιωμάλα Σωτηρία 11/1973-8/1974
12. Δεληγιαννίδου Ιφιγένεια 9/1974 - 9/1976
13. Αγγούρης Κωνσταντίνος 1976
14. Καραγεωργοπούλου Πηνελόπη 9/1976 -8/1980
15. Ιωαννίδου Θεοδώρα 9/1980 - 7/1982
16. Ανδρέας Πετράκης 8/1982 - 8/1986
17. Νιαρχάκου Σταυρούλα 8/1986 - 7/1990
18.  Τσώνης Σταύρος 7/1990 - 2/1994
19. Νικόλη Ζαχαρούλα 2/1994 - 6/1994
20. Παπασταθόπουλος Μιχάλης 6/1994 - 9/1997
21. Καϊράκης Θεόδωρος 10/1997 - 9/2004
22. Κυρλαγκίτσης Κωνσταντίνος 9/2004 - 11/2007
23. Παπαθεοχάρης Ιωάννης 11/2007 - 8/2011
24. Καλαϊτζίδης Δημήτριος 8/2011 -7/2017
25.  Οικονομίδης Σαράντος 8/2017
Go to top