aquamaris-logotypos-1Με μεγάλη χαρά ανακοινώνουμε ότι το επίσημο λογότυπο του προγράμματος φιλοτεχνήθηκε από τη μαθήτρια της Γ1 τάξης του σχολείου μας Έλενα Λάβαρη.
Το λογότυπο του προγράμματος προέκυψε μετά από ψηφοφορία μεταξύ των Παιδαγωγικών Ομάδων και των Συντονιστών των εταιρικών σχολείων της κοινοπραξίας AQUAMARIS. Η διεθνής διαδικασία συντονίστηκε από το Ιταλικό σχολείο Liceo Scientifico Statale G. Battaglini, ενώ η διαδικασία στο Ράλλειο Λύκειο υλοποιήθηκε από τους εκπαιδευτικούς της Παιδαγωγικής Ομάδας Α. Κεσκεσιάδου, Σ. Αλευρομαγείρου, Ν. Παναγιωτόπουλου, Α. Γιούργα και της συντονίστριας Κ. Χριστοδούλου, η οποία έλαβε μέρος στις διαδικασίες επιλογής και εντός σχολείου και σε επίπεδο κοινοπραξίας.
Στο διαγωνισμό συμμετείχαν οι εξής μαθήτριες από όλες τις τάξεις του σχολείου μας: Κ. Ζαχιώτη, Θεοχαροπούλου, Χ. Καφούρου, Ε. Λάβαρη, Α. Αβραμούδη, Α. Κατσουγιαννοπούλου, Ρ. Ελχούσι, Σ. Πρεβόλη και Α. Τσαντάκη.
Θερμά συγχαρητήρια στην ΄Ελενα Λάβαρη!
OFFICIAL/ WINNER

aquamaris-logotypos-all