Στις 6 και 7 Μαΐου 2015 διεξήχθη με πολύ μεγάλη επιτυχία το ενδοσχολικό πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ-πονγκ) στο σχολείο μας. Στην τελική φάση έγιναν οι εξής αγώνες: Προημιτελικοί: Λαγάνη ? Πετσοπούλου (νικήτρια Λαγάνη), Παραγιάννη ? Δαμίγου (νικήτρια Παραγιάννη) Γκλάβα- Κούκουρα (νικήτρια Κούκουρα), Μυτακίδου ? Ρέπα (νικήτρια Μυτακίδου). Ημιτελικοί: Λαγάνη ?Κούκουρα (Λαγάνη), Παραγιάννη- Μυτακίδου (νικήτρια Μυτακίδου). Τελικός: Μυτακίδου - Λαγάνη. Πρωταθλήτρια αναδείχτηκε με καταπληκτική εμφάνιση η Τζούλια Μυτακίδου του Α3, η οποία είναι και πρωταθλήτρια Ελλάδος στην επιτραπέζια αντισφαίριση. Συγχαρητήρια αξίζουν όλες οι μαθήτριες που έλαβαν μέρος στον αγώνα και φυσικά η πρωταθλήτρια Τζούλια Μυτακίδου. Υπεύθυνος της όλης διοργάνωσης ήταν ο καθηγητής Φυσικής Αγωγής του σχολείου μας Παναγιώτης Καγκίδης.

Ping Pong 2015 1    Ping Pong 2015 2
 Ping Pong 2015 3    Ping Pong 2015 4