apof 6 2014

Την Τρίτη, 24 Ιουνίου 2014, πραγματοποιήθηκε στο χώρο του Σχολείου μας η καθιερωμένη τελετή αποφοίτησης προς τιμή των μαθητριών μας που αποφοίτησαν κατά το σχολικό έτος 2013-2014.

Μέσα σε κλίμα χαράς, αλλά και συγκίνησης, αποχαιρετήσαμε τις, μέχρι πριν λίγες ημέρες, μαθήτριές μας με την αγάπη και τις καλύτερες ευχές μας για το ξεκίνημα της νέας πορείας στη ζωή τους, από κοινού με το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων. Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων πρόσφερε στις απόφοιτες αναμνηστικό της φοίτησής τους στο Ράλλειο Λύκειο.

Στη συνέχεια τιμήθηκαν οι συνάδελφοι που συνταξιοδοτούνται με τη λήξη του σχολικού έτους 2013-2014. Οι περισσότεροι είχαν μακροχρόνια θητεία στο σχολείο μας, όλοι όμως θα μας λείψουν ιδιαίτερα. Πρόκειται για την Άννα Γαρυφαλάκη, τον Κώστα Λεμάνη και το Γεώργιο Χρυσοβέργη.

Η όλη εκδήλωση έκλεισε με μουσική και χορό, στο οποίο συμμετείχαν όλοι οι παρευρισκόμενοι.

apof 1 2014    apof 5 2014
apof 2 2014   apof 4 2014